Drohobycz

Dzień 24 lutego 2023 to smutna rocznica napaści rosyjskiej na terytoria państwa Ukrainy. Wolontariusze wspierający obecnie naszą fundację od pierwszego dnia pomagają naszym ukraińskim przyjaciołom w tym trudnym i tragicznym dla nich czasie. Każdy dzień wysiłku naszych bohaterskich sąsiadów to równie ogromne potrzeby.

Wychodząc na przeciw próśb naszych partnerów reprezentowanych przez władze ukraińskiego miasta Drohobycza podejmujemy trud zorganizowania kolejnej dostawy najpotrzebniejszych im dzisiaj darów.
Żyjąc w dzisiejszych niełatwych dla każdego z nas czasach chcielibyśmy zwrócić się do Państwa z ogromną prośbą o udzielenie wsparcia naszej inicjatywie. Wszystkie zebrane i zakupione dary, które uda nam się dostarczyć do Drohobycza zostaną, tak jak dotychczas, za pośrednictwem władz tego miasta przekazane dalej na najbardziej dotknięte tragedią wojny tereny wschodniej Ukrainy. Za wszelką pomoc już dziś z góry dziękujemy.

Burmistrz Drohobycza Taras Kuczma przyjmuje dary, które przekazuje Jakub Snopek reprezentujący Hutę Celsa Ostrowiec Świętokrzyski

Relacja z wizyty w Drohobyczu

Najpotrzebniejsze rzeczy:

• Żywność możliwa do długiego przechowywania
  • Środki higieny osobistej
  • Leki i materiały opatrunkowe
  • Agregaty prądotwórcze
  • Odzież zimowa
  • Bielizna termoaktywna (nowa)

Darowizna na cele statutowe fundacji:

Środki uzyskane z wpłat zostaną przeznaczone na zakup materiałów wskazanych na liście potrzeb oraz ewentualne koszty transportu.

Wpłaty prosimy kierować na konto fundacji:

mBank PL 39 1140 2004 0000 3102 8234 0616

Tytuł przelewu: Darowizna na pomoc Ukrainie