Zapraszamy na warsztaty teatralne. Zajęcia przeznaczone są zarówno dla tych, którzy marzą o aktorskiej karierze, jak i dla wszystkich, którzy chcą rozwijać się twórczo oraz dobrze bawić w fajnej atmosferze.

Zajęcia teatralne oprócz umiejętności związanych z występowaniem przed innymi, rozwijają kreatywność, uczą radzenia sobie ze stresem i rozwiązywania problemów, dają poczucie przynależności i akceptacji.

Zajęcia składają się z rozgrzewki i części technicznej, gdzie ćwiczymy głos, wymowę, ruch, koordynację, umiejętność improwizacji, wyrażanie emocji, oraz z części twórczej, gdzie tworzymy sceny, etiudy, pracujemy nad tekstami i piosenkami.

Program warsztatów obejmuje:

• pracę z tekstem (proza i wiersz)
  • zadania aktorskie
  • dykcję i emisję głosu
  • improwizację
  • rytmikę
  • świadomość ciała
  • ciało a przestrzeń
  • plastykę ruchu scenicznego
  • elementy pantomimy
  • autoprezentację
  • piosenkę
  • sceny współczesne
  • pracę nad spektaklem

Dla kogo są Warsztaty teatralne:

Warsztaty skierowane są do dzieci i młodzieży w wieku 7-15 lat.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w ciągu roku szkolnego.
Dodatkowo uczestnicy zaprezentują swoje możliwości przed zaproszoną publicznością podczas pokazu, a na koniec roku – w mini spektaklu.

Koszt zajęć: 80 zł miesięcznie niezależnie od ilości zajęć w miesiącu (3-4 spotkania w miesiącu).

Terminarz wkrótce

Terminarz zajęć Warsztatów teatralnych Fundacji PRIMO